Užijte si volno a práci
nechte na nás

Sekání trávy i štěpkování

Údržba zahrad - Greencut.cz

Naše firma se zaměřuje na sekání trávníků a údržbu zelených ploch a nabízí klientům variabilní služby. Snažíme se o individuální přístup ke každému klientovi i zakázce. Prosazujeme kvalitní, rychlou a komplexní práci, a to jak u dlouhodobých, tak u jednorázových zakázek.

Nabízíme údržbu trávníků, zeleně na zahradách, v parcích, komunikacích, údržbu luk a svahů, v areálech podniků i sportovních areálech, kácení a průklesty dřevin, vysazování rostlin, řezání a štípání dřeva, řez živých plotů a jiné práce.

Věnujeme se především:

  • sekání trávy
  • výřezu porostů a křovin
  • řezání a štípání dřeva
  • řez živých plotů

Pro zajištění kvality prací je naše společnost vybavena špičkovými stroji. Věříme, že i Vy shledáte naše služby vysoce kvalitními a Vaše spokojenost toho bude naším důkazem.

Michal Barkóci
majitel firmy

Kalkulace ceny

Zajímalo by Vás kolik by Vás stála úprava zahrady? Využijte možnost on-line výpočtu ceny našich služeb, pomocí orientační kalkulace.

Strojový park

Náš strojový park zahrnuje motorové pily na kácení a úpravu stromů, těpkovací stroj pro zpracování dřevěného odpadu, několik typů menších sekacích strojů na sekání trávy, malý zahradní traktor, motorové křovinořezy, speciální nůžky na živé ploty a další zařízení a nástroje.